Registered Accomodation

Kapacita

Celková kapacita je 18-22 osôb v dvojlôžkových izbách (pre malé deti môžme poskytnúť detskú postieľku). Rozmiestnenie izieb si môžte pozrieť pri opise jednotlivých aparmánov.

Objekt je rozdelený na veľký dom s 5 dvojlôžkovymi izbami na 1. poschodí a podkrovným apartmánom na 2.poschodí. Za ním sa nachádza samostatne stojaci záhradný apartmán.
Na prízemí sa veľkého domu sa nachádza veľká kuchyňa, hala s krbovou pecou, TV/SAT a rádiom na príjemné posedenie. Na prízemí je aj kúpeľňa a dve WC. K dispozícii máte aj neobmedzený prístup k internetu a WIFI s pokrytím celého objektu. Lyže si môžete odložiť v sklade so stojanmi na lyže a bicykle. 
K penziónu patrí aj rozľahlý pozemok s ovocnými stromami, záhradným posedením s veľkým murovaným grilom, pieskoviskom a hojdačkou pre deti. Pre milovníkov "gulášpartií" poskytujeme antikorový kotlík na guláš. Parkovanie áut je vo dvore. V záhrade je aj posedenie so slovenskou izbou.

Apartmány

Dvojlôžkové izby

  • 5 izieb po 2 lôžka v niektorých sú možné prísteľky
  • vlastné kúpeľne s WC cez chodbu

Kapacita je  10 -12 osôb v dvojlôžkových izbách (pre malé deti môžme poskytnúť detskú postieľku). Rozmiestnenie izieb si môžte pozrieť nižšie na nákrese. Na prízemí sa nachádza veľká plne vybavená kuchyňa, hala s krbovou pecou. Nachádza sa tu aj kúpeľňa a 2x WC.

Podkrovný apartmán

  • 2 izby po 2 lôžka s prístelkou
  • kuchyňa s chladničkou
  • kúpeľňa s WC

Podkrovný apartmán sa nachádza na druhom poschodí veľkého domu. V dvoch dvojlôžkových izbách s výhľadom na Kriváň je kuchyňa s jedálenským stolom a kúpeľňa s WC. Kuchyňa je kompletne vybavená riadom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a dvojplatničkou. Vstup je cez hlavné schodisko.

Záhradný apartmán

  • 2 izby po 2 lôžka s prístelkou
  • kuchyňa s chladničkou
  • kúpeľňa s WC

Záhradný apartmán sa nachádza za veľkým domom. Na prízemi je kuchňa, kúpeľna s WC a posedenie s krbom. Kuchyňa je kompletne vybavená riadom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a sporákom. Dve dvojlôžkové izby s výhľadom na Nízke Tatry sa nachádzajú na prvom poschodí. Parkovanie je zabezpečené rovnako vo dvore. K dispozicií je aj lyžiareň vo veľkom dome.