Ubytovacia kapacita

Celková kapacita je 18-20 osôb v dvojlôžkových izbách (pre malé deti môžme poskytnúť detskú postieľku). Rozmiestnenie izieb si môžte pozrieť pri opise jednotlivých apartmánov.

 

Objekt je rozdelený na veľký dom s 5 dvojlôžkovými izbami na 1. poschodí a podkrovným apartmánom na 2.poschodí. Za ním sa nachádza samostatne stojaci záhradný apartmán.

Na prízemí sa veľkého domu sa nachádza veľká kuchyňa určená pre rodinné izby, hala s krbovou pecou, TV/SAT a rádiom na príjemné posedenie. Na prízemí je aj kúpeľňa a dve WC a práčka. K dispozícii máte aj neobmedzený prístup k internetu a WIFI s pokrytím celého objektu. Lyže si môžete odložiť v sklade so stojanmi na lyže a bicykle. Vykurovanie  a ohrev teplej vody je zabezpečené centrálne plynovým kotlom.

K penziónu patrí aj rozľahlý pozemok s ovocnými stromami, záhradným posedením, ohniskom na grilovanie, pieskoviskom, trampolínou, bránkami na minifutbal a hojdačkou pre deti. Pre milovníkov "gulášpárty" poskytujeme antikorový kotlík na guláš. Parkovanie áut je vo dvore. V záhrade je aj posedenie so slovenskou izbou.

2 až 20 osôb

Min 2 noci

9 spální

5 kúpeľní

pri objekte

vhodné

pre deti

deti do 3r. zadarmo

povolené

(príplatok)

6 toaliet

wifi

Rodinné izby - 1.poschodie

●  Dvojlôžková izba č. 1

●  Rodinná izba s 2 spálňami č. 2 a č. 3

●  Rodinná izba s 2 spálňami č. 4 a č. 5

●  2 vlastné kúpeľne s WC cez chodbu

 

Pre rodinné izby 2+2 s prístelkami a balkónmi a dvojlôžkovú izbu sa na prízemí nachádza veľká plne vybavená kuchyňa s dvomi chladničkami, dresmi, sporákmi a riadmi, hala s krbovou pecou, TV/SAT, malou knižnicou a hračkami pre deti. Rozmiestnenie izieb si môžte pozrieť nižšie na nákrese. Pri obsadení rodinných izieb je kúpeľňa pre dvojlôžkovú izbu na prízemí.

Podkrovný apartmán

●  2 izby po 2 lôžka s prístelkou

●  kuchyňa s chladničkou

●  kúpeľňa s WC

 

Podkrovný apartmán sa nachádza na druhom poschodí veľkého domu. Sú tu dve dvojlôžkové izby, kuchyňa a kúpeľňa s WC. Kuchyňa je kompletne vybavená riadom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a dvojplatničkou. Na izbách a v kuchyni je možné využiť (doplniť) prístelky. Vstup do apartmánu je cez hlavné schodisko.

Záhradný apartmán

●  2 izby po 2 lôžka

●  kuchyňa s halou a krbom

●  kúpeľňa s WC

 

Záhradný apartmán so samostatným vstupom sa nachádza za veľkým domom. Na prízemí je kuchyňa, kúpeľňa s WC a posedenie s TV/SAT, krbom a rozťahovacím gaučom, ktorý je možné využiť ako ďalšie lôžko. Kuchyňa je kompletne vybavená riadom, chladničkou, kanvicou, mikrovlnnou rúrou a sporákom. Dve dvojlôžkové izby sa nachádzajú na prvom poschodí. Parkovanie je zabezpečené vo dvore. Lyže a bicykle je možné uložiť vo veľkom dome alebo v uzamykateľnom prístrešku.

© 2020 Vila Viktoria

CREATED by Bizarrepublic and supported by Forest Skis